Zoštíhlenie so štvornásobnými účinkami!

wiener_plakat_sk_web-1Aromaterapeutické telové bandáže Wiener Kosmetikum® je ojedinele úspešná metóda ošetrovania tela na báze prírodných látok, ktorá bola odborníkmi ocenená cenou International Invention Award! Už prvé ošetrenie je mimoriadne efektívne a atraktívne, dokonca dosiahnuté výsledky možno výrazne zvýšiť, keď sa metóda implementuje do systému ošetrení. Každú terapiu možno individualizovať a upraviť podľa špecifických vlastností klienta. Wiener Kosmetikum® je obľúbenou metódou kreatívnych odborníkov, pretože odborné aplikovanie aktívnych látok skutočne zdokonalí dosiahnuté výsledky.

Aké výsledky môžete dosiahnuť metódou bandáží?

  1. Cielené zloženie účinných látok a proces ošetrenia Vám zabezpečí – ako nijaké iné známe zoštíhenie – súhrn najdôležitejších efektov, ktoré vedú k optimálnym výsledkom.
  2. Expresné zníženie konfekčnej veľkosti a rýchle odbúranie tukov pôsobením za tepla a za studena. Výsledný efekt je po ošetrení okamžite merateľný v centimetroch.
  3. Cielenú očistu a detox v problematických partiách v dôsledku osmotického efektu, zloženia éterických olejov a špeciálnej bandážnej techniky.
  4. Efekt výraznej redukcie celulitídy. Na ťažšie stupne celulitídy sú k dispozícii špeciálne účinné látky.
  5. Výrazné spevnenie pokožky a tkaniva v ošetrených partiách v dôsledku nadväzných technologických krokov a bandážovej techniky.